Penghala Tanpa Wayar Dwi-Jalur SWR-1200L2 11AC Penghala WiFi 1200M
Nombor Model:SWR-1200L2
Jenama:Softel
MOQ:1
gou  Suis Pemasaan FWiFi
gouWiFi Tetamu & Kawalan Ibu Bapa
gouCPU dwi-teras, CPU tanpa wayar dwi
Butiran Produk
Parameter Teknikal
Aplikasi Rangkaian
Pengurusan
Muat turun
01
Penerangan Produk
2.4G + 5G
CPU dwi-teras
Antena 4* Lanjutan
MU-MIMO
Ipv6
Barang Penghala Tanpa Wayar Dwi-Jalur SWR-1200L2 11AC Penghala WiFi 1200M
Cipset MT7628DAN+MT7613BEN Piawaian Tanpa Wayar IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Memori/Penyimpanan 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Port LAN Antara Muka 2×10/100Mbps Kelajuan Tanpa Wayar 300Mbps (2.4GHz)
Port WAN Antara Muka 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Bekalan Kuasa Luaran 12VDC/1.5A Frekuensi WiFi 2.4-2.5GHz; 5.15-5.25GHz
P x L x T 180×130×26mm Mod Tanpa Wayar
Penghala Tanpa Wayar; WISP; AP
Pensijilan CE, RoHS Antena 2×2.4GHz
Butang WPS/Tetapkan Semula 2×5GHz