Input SFT6400A 4*GE PAL B/G NTSC 64 dalam 1 IP ke Modulator Analog
Nombor Model:  SFT6400A
Jenama:Softel
MOQ:1
gou  Sokong Penyahkacauan BISS
gou  Menyokong Sisipan OSD (Logo dan Kapsyen)
Butiran Produk
Parameter Teknikal
Ciri-ciri Utama
Perisian Pengurusan
Muat turun
01
Penerangan Produk
1. PENDAHULUAN
2. CIRI-CIRI
-2U casis, ketumpatan tinggi untuk menjimatkan kos penghantaran
-Menyokong penyisipan OSD (Logo dan Kapsyen) untuk setiap saluran, operasi mudah
-Sokong CC/Sari Kata/Teleteks
-Menyokong Penyahkacauan BISS (Dalam pembangunan)
-Sokongan pengubahsuaian maklumat program, pelbagai pilihan audio
-4 port GE (maks 64 input IP melalui MPTS/SPTS), Maks 840Mbps untuk setiap input GE
-64 output pembawa tidak bersebelahan atau bersebelahan, setiap 32 pembawa dalam lingkungan 400MHz
-Menyokong pengurusan Rangkaian berasaskan Web
SFT6400A 4*GE Input 64 dalam 1 IP ke Modulator Analog
Input Antara muka/kadar 4 port GE (maksimum 64 input IP)Maksimum 840Mbps untuk setiap input GE
Strim UDP, UDP / RTP, 1-7 paket (SPTS/MPTS)
Protokol Pengangkutan UDP/RTP, unicast dan multicast, IGMP V2/V3
Panjang Paket 188 / 204 Bait
Audio MPEG-1/2 Lapisan 1/2, (HE-)AAC, AC3
Data CC, Teleteks, Sari Kata, Sari Kata DVB
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Nisbah Aspek 4:3
ModulasiParameter Bilangan saluran Sehingga 64 output pembawa tidak bersebelahan atau bersebelahan
Penyambung 75Ω, bicu F
Julat frekuensi 43.25 – 951.252MHz
Lebar Jalur Output 400MHz (setiap 32 pembawa)
Tahap output -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Kerugian pulangan ≥ 14dB
Taburan frekuensi palsu. ≥ 60dB
Ketepatan pembawa sisa 1%
Piawaian TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Nisbah isyarat video kepada hingar ≥ 60dB
Antara Muka Rangkaian Pengurusan 1 x 100 Ethernet Base-T (RJ 45)
Data 4 x 1000 Ethernet Base-T (RJ 45)
Lain-lain Output resolusi imej 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Kapsyen: menyokong pelbagai bahasa, arah skrol dan kelajuan yang disesuaikan
Pelarasan kelantangan output 0 – 100%
Jeneral Demisi 483mm×330mm×88mm (L x P x T)
Suhu 0~45℃(operasi), -20~80℃(penyimpanan)
Bekalan Kuasa AC100V±10%, 50/60Hzatau AC 220V±10%,50/60Hz