Kotak Terminal Akses Gentian Optik FTTX-PT-M16 FTTH 16 Teras
Nombor Model:  FTTX-PT-M16
Jenama:Softel
MOQ:10
gou  Dipasang di dinding atau dipasang di tiang
gou  Boleh digunakan untuk Pembinaan Rangkaian FTTx Berbilang
gou Semua-dalam-Satu untuk penyambungan, pemisahan dan pengedaran gentian
Butiran Produk
Parameter Teknikal
Dimensi dan Cara Kabel
Manual Pemasangan
Muat turun
01
Penerangan Produk
Penerangan Ringkas
FTTX-PT-M16Kotak Terminal Akses Seratadalah perlu dan popular dalam penggunaan FTTH.
Ciri-ciri Fungsian
Sekarang, mari kita selami spesifikasi FTTX-PT-M16: Keperluan persekitaran: Suhu kerja: -40°C hingga +85°C Kelembapan relatif: ≤85% (+30°C) Tekanan atmosfera: 70KPa hingga 106Kpa Helaian data teknikal utama: Kehilangan sisipan: ≤0.15dB Kehilangan pulangan UPC: ≥50dB Kehilangan pulangan APC: ≥60dB Helaian Data Teknikal Perlindungan Kilat: Rintangan penebat antara peranti pembumian dan bahagian logam kotak tidak kurang daripada 2×104MΩ/500V (DC); inframerah ≥2×104MΩ/500V. Voltan tahan antara peranti pembumian, badan kotak dan bahagian logamnya tidak kurang daripada 3000V (DC)/min, tanpa kerosakan atau kilatan; U≥3000V.
Bahan PC+ABS
Saiz (A*B*C) 319.3*214*133mm
Kapasiti Maksimum 48
Saiz Pemasangan (Gambar 2) D*E 52*166*166mm
Ke dalam diameter kabel terbesar (mm) ᴓ8~14mm
Saiz maksimum lubang cawangan ᴓ16mm
Penyesuai PC SC/A kalis air 16
Keperluan alam sekitar
Suhu Kerja -40℃~+85℃
Kelembapan Relatif ≤85%(+30℃)
Tekanan Atmosfera 70KPa~106Kpa
Spesifikasi Aksesori Optik
Kehilangan sisipan ≤0.3dB
Kerugian pulangan UPC ≥50dB
Kerugian pulangan APC ≥60dB
Jangka hayat penyisipan dan pengekstrakan >1000 kali
Spesifikasi Teknikal Kalis Guruh
Peranti pembumian diasingkan dengan kabinet, dan rintangan pengasingan kurang daripada 2MΩ/500V (DC).
IR≥2MΩ/500V
Voltan tahan antara peranti pembumian dan kabinet tidak kurang daripada 3000V (DC) / min, tiada tusukan, tiada kilatan; U ≥3000V